Gelinlik Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelin ayakkabıları gelinliğin güzelliğini ve şıklığını tamamlar. Düğün günü gelinin rahatlığı açısından da ayakkabı seçiminin ciddiye alınması gerekir.

Ayakkabınız gelinlik modelinizle uyumlu olmalı Sade bir gelinlik giyecekseniz, abartılı bir ayakkabı pek uygun olmaz. Tam tersi çok işlemeli, kabarık, taşlı bir gelinliğin altına da iddiasız bir ayakkabı basit durur

Düğün konseptine göre ayakkabı seçimi kır düğünü, salon düğünü veya nikah için uygun konseptte ayakkabı tercih etmelisiniz. Örnek kır düğünü Bu konseptteki düğünler için tercih edeceğiniz ayakkabıda detay kullanmak istiyorsanız, taş yerine tüller, çiçekler veya danteller tercih edebilirsiniz. Kır düğünlerinde son dönemlerde trend olan stras taşlı spor ayakkabılar da tercih edilmektedir.

– En önemlisi de ayakkabının ayaklarınızı rahat ettirmesi Gelin ayakkabıları düğün günü saatler boyunca ayağınızda kalacağından rahat olması çok önemli. Kaliteli, esnek deriden yapılmış bir ayakkabı tercih etmeniz düğününüzde keyfinizin kaçmasını engeller.

Topuk boyuna dikkat ediniz. Gelinlik provalarınızdan önce gelin ayakkabınızın modeline tam olarak karar vermeseniz bile ne yükseklikte bir topuk istediğinizi belirlemiş olun. En azından son provada ayakkabınız hazır olsun, böylece gelinlik boyu ile ilgili bir sürprizle karşılaşmazsınız. Fotoğraf çekimi, nikah, eğlence derken gelin ayakkabısının neredeyse bütün gün ayağınızda kalacağını hesaba katın.

Blog

Copyright © | Bianco Vita Gelinlik İzmir Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans