HAKKIMIZDA

BİANCO VİTA  markası dışında  GİORGİA GARBO ve ÜSTÜN SPOSA  markalarının da sahibi olan firmamız kendine yurt içi ve yurt dışında geniş bir Pazar ve yer edinmiş, vazgeçilmez markalardan biri olmuştur.

Firmamız, 1976 yılında kurulmuş olup Gelinlik sektöründe hizmet veren öncü bir kuruluştur.

Sektörde lider vasfı ile firmamız birçok yeniliğe de imza atmıştır. Firma olarak her şeyin detaylarda gizli olduğunu biliyoruz. O nedenle ürünlerimizi ekip olarak büyük bir özen ve dikkatle hazırlıyoruz.

Kalite ve tasarım felsefemiz gereği Dünya moda merkezlerini yakından takip ediyoruz. En yeni trendleri ve estetik tasarımları genç, dinamik, profesyonel kadro ve tasarım ekibimizle izliyoruz. Koleksiyonlarımızı yarattığımız kendimize özgü yeni modellerle sizlere sunuyoruz.

Üretim tesislerimiz modern ve son teknolojik imkanlarla donatılmıştır. Yaklaşık 4000 m2 alanda yıllık 20.000 adet kendine özgü gelinlik ve nişanlık üretim kapasitesine sahiptir.

Türkiye’nin her yerinde ve yurtdışında ABD, Avustralya, Almanya, Fransa, İtalya, Avusturya, İngiltere, Japonya, Kıbrıs, Dubai, Suudi Arabistan, Libya, İran, Özbekistan’daki geniş bayii ağı ve mağazalardan ürünlerimizi temin edebilirsiniz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ödünsüz kalite anlayışı ile 46. yılını geride bırakan firmamız gösterdiğiniz yakın ilgi ve destekten ötürü teşekkür eder, bugün olduğu gibi gelecekte de sizlere hizmet vermeye devam edeceğimizi ve yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.

Blog

Copyright © | Bianco Vita Gelinlik İzmir Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans