Save the Date

Yurtdışında bir süredir yeni bir akım başladı ve hızla yayılıyor. Ülkemizde de son zamanlarda tercih edilmeye başlanan Save The Date akımı nasıl bir şeydir bu yazımızda bunu aktaracağız. Save The Date, yani günü sakla ya da günü kaydet anlamına gelen yakınlarınız için özel olarak hazırlattığınız düğün, nişan tarihlerinizi unutmamalarını sağlayan bir çalışma esasında. Bunu yapmak için fotoğraflarınız ya da özel tasarımlar gerekiyor. Bu kartları dağıtarak ya da posta ile göndererek tarihinizi unutmamalarını sağlayabilirsiniz.

 

Yani artık sadece matbaaya gittiğinizde hazır davetiyeler arasında bir tanesini seçmeniz gerekmeyecek, magnetler gibi bunları da kullanabileceksiniz. Düğünden sonra da kalıcı olmasını istediğiniz bir şey yaptırmak istiyorsanız Save The Date kartları tam sizin aradığınız şey. Bunları isterlerse çerçeveletebilirler de. Böylece evlilik yıldönümleriniz her zaman hatırlanabilir. Tasarımlar arasında içinde fotoğraf olanlar çok daha güzel görünüyor. Güldüğünüz bir fotoğrafınızın üzerine özel yazı karakterleriyle yazılan sempatik yazılar da renk katıyor. Fotoğraflarınızı profesyonel olarak çektirmeniz çok daha yararlı olacaktır. Renkler ve yazı karakterleri profesyonel olarak hazırlanacağı için fotoğraflarınızın da profesyonel olmasında fayda var. Ülkemizde bazı fotoğrafçılar bu akıma ait tasarımlar üretiyor ve bunları dilerseniz sizin için gerçekleştirebiliyor. Yapan bir fotoğrafçı bularak istediğiniz şeyi söyleyebilir ve tasarlatabilir ya da hazır olan tasarımlar içinden istediğinizi seçerek bunlardan kullanabilirsiniz. Ayrıca seçenekleriniz arasında yabancı sitelerdeki tasarımları burada tasarlatarak aynısını yaptırmak da var. Tabii birinden ilham alıp onun üzerine kendi fikrinizi ekleyerek yeni ve daha güzel bir halini de tasarlatmanız mümkün.

 

Save The Date düğün etkinlikleri arasında en çok tercih edilen yeniliklerden biri olarak karşımıza çıkıyor ve gün geçtikçe daha çok tercih ediliyor. Siz de bu ayrıntıyı düğününüzün bir parçası yapmak ve gelecekte sevdiklerinize düğününüzden bir hatıra bırakmak istiyorsanız deneyebilirsiniz.

Blog

Copyright © | Bianco Vita Gelinlik İzmir Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans