Gelinliği tamamlamanın püf noktaları

Düğün  yaklaşıyor heyecan doruk noktasına ulaştı biliyoruz. Gelinlik seçimini tamamladın şimdi, sıra konsepte ve gelinliği tamamlayan aksesuarlar konusunda karar vermeye geldi. Gelin buketin, saç aksesuarların (saç tokası, şapka, duvak, taç, ) ayakkabın, eldivenine kadar işte tüm detaylar.

 

Duvak

 

Gelinliği tamamlayan en önemli aksesuar nedir? Tabii ki duvak, senin için seçmesi en zor aksesuardan biri. Saç modelin, gelinliğinin tarzına uygun duvak modeli seçiminde, uzun ya da kısa, dantel, çiçek, tül üzerine desenli modeller arasında hangisi karar vermek gerçekten zor. Onun için düğün günü yaklaşmadan saydığım duvak modelleri ile kesin kararını verene kadar prova yapmak en iyisi yada zevkine güvendiğin, bir arkadaşından yardım al.

 

Gelin Çiçeği

 

Gelinin  vazgeçilmez aksesuarının başında  kurutulmuş ya da gerçek çiçekten hazırlanan gelin çiçeği gelir. Fotoğraf çekiminin renkli objesinden biride çiçekler, yeni sezonda daha da renklendi. Çok sevdiğin gelin buketini kurutarak saklayabilir yada düğün bitiminde yakalamak için can atan bekar arkadaşlarına verebilirsin. Seçim senin.

 

Eldiven  Ayakkabı

 

Gelinliğini tamamlayan aksesuarlardan biri de ayakkabıların. Ayakkabılar rengarenk desenleri ve el çizimleriyle renklendi son zamanlarda. Sivri topukların üzerinde akşama kadar kim duracak diyorsan, dolgu topuk modeller tercihlerin arasında olmalı. Straplez gelinliğinin tamamlayıcısı olarak dantelle birleşmiş işlemelerle hazırlanan eldivenler. Romantik tarz yansıtmak istersen, anahtar parçalardan biri olacak.

 

Saç Aksesuarları

 

Duvak kullanmak istemiyorsan tül detaylı şapka, düğün konseptine uygun, gelin çiçeğinle aynı model  saç tokan, yapma ya da gerçek çiçekten hazırlanan taçlar ve taşlı toka şıklığını tamamlayacak aksesuarlar arasında yer alabilir. 

 

Gelinliği tamamlayan olmazsa olmazlar arasında yer alan aksesuarlar bunlar. Seçimini yapıp, sana en uygun aksesuarı seçme işi senin. Bunun ne kadar zor olduğunu biliyorum. Ama gelin olmak da o kadar kolay değil. Gülü seven, dikenine katlanır kolay gelsin.

Blog

Copyright © | Bianco Vita Gelinlik İzmir Tüm Hakları Saklıdır.

iz ajans